Poznámky k vydání produktu IBM Spectrum Protect Suite, verze 7.1.8

Produkt IBM Spectrum Protect Suite V7.1.8 je k dispozici. Je poskytnut přehled, dokumentace a informace o podpoře.

Tip: Produkt nyní známý jako IBM Spectrum Protect™ se jmenoval IBM Tivoli® Storage Manager ve vydáních, která předcházela verzi 7.1.3. Chcete-li se dozvědět více o přeměně značení, prohlédněte si téma Přeměna značení produktu Tivoli Storage Manager na IBM Spectrum Protect.

Popis

Produkt IBM Spectrum Protect Suite V7.1.8 je zabalená nabídka, která poskytuje souhrnné, rozšiřitelné, jednotné řešení správy obnovy, které pokrývá všechny aspekty požadavků na ochranu dat. Stanovení ceny a poskytnutí licence je založeno na metrice terabajtu na back-endovém systému. Metrika back-endového systému určuje požadavky na licence na základě terabajtů dat, které jsou uložené v primárních fondech úložišť a úložištích.

Spolu s produktem IBM Spectrum Protect Suite V7.1.8 jsou k dispozici tyto produkty:
 • IBM Spectrum Protect Extended Edition V7.1.8
 • IBM Spectrum Protect for Databases V7.1.6
 • IBM Spectrum Protect for Enterprise Resource Planning V7.1.3
 • IBM Spectrum Protect for Mail V7.1.6
 • IBM Spectrum Protect for Space Management V7.1.8
 • IBM Spectrum Protect for SAN V7.1.8
 • IBM Spectrum Protect for Virtual Environments V7.1.8
 • IBM Spectrum Protect Snapshot V4.1.6

Produkt IBM Spectrum Protect Suite - Archive Option poskytuje nižší cenu za dlouhodobé datové úložiště na páskových nebo virtuálních páskových knihovnách.

Produkt IBM Spectrum Protect Suite - ProtecTIER Option nabízí nižší cenu pro kapacitu primárního úložiště na zařízení IBM ProtecTIER.

Dokumentace

Příslušná dokumentace týkající se přehledu o produktu, instalace a uživatelů pro každý z produktů zahrnutých v produktu IBM Spectrum Protect Suite je k dispozici na informačních portálech produktu IBM Spectrum Protect Suite.

Podpora

Zákaznická podpora je k dispozici pro funkci, kterou lze koupit pouze spolu s číslem programu (PID) produktu IBM Spectrum Protect Suite. Proto pokud kontaktujte zákaznickou podporu, musíte uvést PID produktu IBM Spectrum Protect Suite, 5725-X05, abyste obdrželi příslušnou pomoc.

Související informace o podpoře produktu jsou k dispozici na těchto webech IBM®:
 • Informace o produktu s přístupem k datovým listům produktu a prodejním prostředkům: web produktu IBM Spectrum Protect Suite
 • Bleskové zprávy, výstrahy, oznámení a další informace podpory související s produktem lze získat vyhledáním specifického produktu v rámci produktu IBM Spectrum Protect Suite (např. vyhledání "IBM Spectrum Protect for Databases "): Portál podpory IBM
 • Stažení produktů, které jsou k dispozici s produktem IBM Spectrum Protect Suite: IBM Passport Advantage Online
 • Přístup k opravám a aktualizacím produktu IBM Spectrum Protect Suite pro systémový software, hardware a operační systém:
  Tip: Dostupné opravy jsou uspořádány podle jednotlivých produktů a komponent, které tvoří nabídku produktu IBM Spectrum Protect Suite.