Kontaktpersoner

Kontaktpersoner - Salg

  • .

    Peter Ellegaard/Denmark/IBM

    Sales Manager Tivoli Denmark
    Office: 45-41-201741
    Email: peter.ellegaard@dk.ibm.com

  • .

    Hartvig Jensen/Denmark/IBM

    Technical Leader Tivoli & Security, Nordic Region
    Office: 45-4120 3185
    Email: hartvig.jensen@dk.ibm.com

  • .

    Katrine B Christensen/Denmark/IBM

    Tivoli Storage, Sales Specialist
    Office: 45-452-41890
    Email: KBCHRI@dk.ibm.com

  • .

    Kasper Dahl/Denmark/IBM

    Tivoli Solutions Sales
    Office: 45-452-41890
    Email: KDAHL@dk.ibm.com

  • .

    Jakob Thorndahl/Denmark/IBM

    Tivoli Solutions Sales
    Office: 45-5163 8605
    Email: JAKOBT@dk.ibm.com

  • .

    Jacob Søgaard/Denmark/IBM

    Sale Tivoli
    Office: 45-2999-3645
    Email: SOEGAARD@dk.ibm.com

  • .

    Martha Jensen/Denmark/IBM

    Inside Tivoli Sales Specialist
    Office: 45-4120- x5774
    Email: MARTHAJ@dk.ibm.com

  • .

    Martin Vittrup/Denmark/IBM

    Tivoli Mobility and End Point Sales Lead: Nordics
    Office: 45-4120 1088
    Email: VITTRUP@dk.ibm.com

  • .

    Christian Gervø/Denmark/IBM

    Tivoli Storage Sales Leader, Nordic IMT
    Office: 45-452-38020
    Email: GERVOECH@dk.ibm.com

  • .

    Ivan Sommer/Denmark/IBM

    Tivoli Channel Manager
    Mobile: +45-51638612
    Email: SOMMER@dk.ibm.com

  • .

    Marianne Husted Larsen/Denmark/IBM

    IT Specialist, Tivoli Storage Software
    Office: 45-28804409
    Email: HUSTED@dk.ibm.com

  • .

    Hans P Thomsen/Denmark/IBM

    Consulting IT Specialist, Technical Sales and Solutions, Tivoli Automation and zSeries
    Office: 45-2880 4256
    Email: HPTHOM@dk.ibm.com

  • .

    Jens Cajus Pedersen/Denmark/IBM

    Tivoli Tech Sales - TSRM, CCMDB, MAXIMO
    Office: 45-2880-4360
    Email: CAJUS@dk.ibm.com

Kontaktperson - Marketing

  • .

    Eva Johannesen/Denmark/IBM

    Senior Demand Programs Professional for IBM Tivoli & IBM Rational
    Office: 45-51638416
    Email: EVAJOHAN@dk.ibm.com

Kontaktpersoner - Service

  • .

    Annelise Saugmann/Denmark/IBM

    Tivoli, Rational and Security Service Deal Maker
    Office: 45-2880 7299
    Email: SAUGMANN@dk.ibm.com

  • .

    Henrik Toft/Denmark/IBM

    IBM Tivoli Nordic Principal
    Office: 45-2880- x4173
    Email: henrik.toft@dk.ibm.com

  • .

    Simon Coote/Denmark/IBM

    Technical Sales & Services - Tivoli Business Automation
    Office: 45-4120 1908
    Email: coote@dk.ibm.com

Sådan får du hjælp

Få svar på dine spørgsmål - nemt og hurtigt.